My Story

Sladké a cestování jsem milovala již od dětství. Když jsem se rozhodovala, kam na střední školu, zvítězila hotelová akademie. Ta mi dala možnost projít všemi hotelovými provozy a zahraničními stážemi.

Cestování mě neskutečně naplňovalo. Mojí první destinací byl Londýn. Je ideální pro milovníky jídla. S Londýnem mám spojený Cheescake. Britové ho milují a připravují na tisíc způsobů.

Po dvou letech v Londýně jsem se pracovně vydala na zaoceánskou výletní loď Triumph, která vyplouvala z Miami po Karibiku. Tato zkušenost mě obohatila na celý život. Pracovala jsem v restauraci, kde jsem ochutnávala americké a karibské speciality. Tam jsem se zamilovala do čokoládového Brownies.

Z výletní lodi jsem se vrátila zpět do Británie. Našla jsem si práci v italském restauračním řetězci. Za rok jsem se vypracovala na post manažerky. Práce mně neskutečně bavila. Mimo jiné bylo mojí prací organizovat rodinné a firemní akce, příprava a dekorace dezertů. Měla jsem ohromnou radost, když hosté odcházeli spokojeni. V roce 2013 jsem získala ocenění Manager of the year.

Bod zlomu v mém životě nastal, když jsem se stala mámou. Začala jsem více péct, zdobit, dekorovat. Přemýšlela jsem o změně povolání a přišel i stesk po rodině a rodné zemi. Inspirací pro Sweet Bar byla britská svatba. Vdávala se kamarádka a měla na svatbě Candy Bar - vozík plný cukrovinek, marsmellow. Začala jsem na sobě pracovat, navštěvovat cukrářské kurzy.

Po dlouhém rozhodování jsem se vrátila do ČR. Nyní jsem si otevřela svou pekárnu a připravuji sladké rauty z kvalitních surovin na svatby, rodinné oslavy a firemní akce. Vše ladím do stylu a designu dané oslavy.
Nikol

Aktuality

 • Ut et tortor metus

  7.8.2019

  Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. 

 • Sed eget purus dui

  22.7.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. 

 • In malesuada

  18.6.2019

  Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.

 • Duis risus est

  3.6.2019

  At consectetur dignissim. In hac habitasse platea dictumst. Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue.